MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 14598429
nr 1459 8429
Sideboard
Längd: 160 cm. Djup: 46 cm. Höjd: 41 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:33:35
150 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr